Медикаменти: Протизастудні
Амброксол 15, сироп 15мг/5мл 100мл бан.
Є в наявності
Код товару: 2011106
- Виробник:
- Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ, м.Київ, Україна
- Ціна:
- 78 грн
- У категорії:
- Протизапальні, Протимікробні, Протизастудні
Амроксол, розч. д/інг., 15мг/мл 2мл 100мл фл.
Є в наявності
Код товару: 2011109
- Виробник:
- Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
- Ціна:
- 91 грн
- У категорії:
- Протизапальні, Протимікробні, Протизастудні
Ангін-хеель с, таблетки конт., №50
Є в наявності
Код товару: 1839
- Виробник:
- Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ, Німеччина
- Ціна:
- 420 грн
- У категорії:
- Протизапальні, Протизастудні
Ангіофлюкс (Angioflux), ампули 600 ЛЕ\2мг, №10
На складі
Код товару: 1005157
- Виробник:
- MITIM, S.r.L., Італія
- Ціна:
- 1 450 грн
- Придатний до:
- 30.04.2027
- У категорії:
- БАДи та Вітаміни, Протидіабетичні, Противірусні, Протидіабетичні, Опорно-руховий апарат, Протизастудні, Судинні, Вітамінні комплекси загальні, Вітаміни та БАДи (Євросоюз)
Ангіофлюкс (Angioflux), капсули 250 МО, №50
На складі
Код товару: 1005151
- Виробник:
- MITIM, S.r.L., Італія
- Ціна:
- 1 800 грн
- Придатний до:
- 05.06.2028
- У категорії:
- БАДи та Вітаміни, Протидіабетичні, Противірусні, Протидіабетичні, Протизастудні, Судинні, Вітамінні комплекси загальні, Вітаміни та БАДи (Євросоюз)
Астрацитрон Форте, порошок д/орал. розч. по 20 г в саше, №10
Є в наявності
Код товару: 2018925
- Виробник:
- Астрафарм, ТОВ, м.Вишневе
- Ціна:
- 315 грн
- У категорії:
- Протизапальні, Протизастудні
Ацц, пор. д/п розчину 100 мг пакет 3 г, №20
Є в наявності
Код товару: 2295
- Виробник:
- Hexal AG (Німеччина)
- Ціна:
- 256 грн
- У категорії:
- Як лікувати гайморит?, Противірусні, Протизастудні
Ацц, пор. д/п розчину 100 мг пакет 3 г, №20
Є в наявності
Код товару: 1012376
- Виробник:
- Hexal AG (Німеччина)
- Ціна:
- 256 грн
- У категорії:
- Як лікувати гайморит?, Противірусні, Протизастудні
Ацц, табл. розчин. 200 мг, №20
Є в наявності
Код товару: 2299
- Виробник:
- Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
- Ціна:
- 307 грн
- У категорії:
- Як лікувати гайморит?, Противірусні, Протизапальні, Протизастудні
Ацц, пор. д/п гарячий нап. 200 мг, №20
Є в наявності
Код товару: 2297
- Виробник:
- Salutas Pharma (Німеччина)
- Ціна:
- 338 грн
- У категорії:
- Як лікувати гайморит?, Противірусні, Протизапальні, Протизастудні
Є в наявності - э в аптеці або може бути доставлено в аптеку протягом доби від постачальників чи з інших аптек мережі
На складі - доставка товару здійснюється кур'єрськими службами зі складу